A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новоборівської селищної ради

Всеукраїнський проєкт "Вільні читають українською"

Дата: 26.03.2024 14:49
Кількість переглядів: 14

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка, розпочинається Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!».

Головна мета проєкту – поповнення бібліотечних фондів, створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях та гуманітарних штабах у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях, які постраждали внаслідок російської військової агресії.

Ініціатори заходу – Уповноважений із захисту державної мови за підтримки Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнського проєкту «Єдині», студентських мовних омбудсменів та Асоціації мовних курсів.

Проєкт спрямований на покращення психоемоційного стану людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами, а також на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян, популяризації української мови, використання її у повсякденному житті.

За словами Уповноваженого із захисту державної мови Тараса Креміня, за час повномасштабного вторгнення було знищено понад 180 мільйонів українських книжок.

У Новоборівській територіальній громаді збір книжок організовано у Публічній бібліотеці під керівницвом директора Раїси Талько.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень